آنجا سیگار بیماری شیمیایی اخبار پزشکی

آنجا: سیگار بیماری شیمیایی اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری «تام هوپر» فیلمی بر اساس تئاتر موزیکال «گربه‌ها» می‌سازد

تام هوپر کارگردان برنده اسکار و سازنده فیلم «سخنرانی پادشاه» ساخت فیلم «گربه‌ها» را یک گام دیگر جلو برد و اعلام کرد آن را با حضور خوانندگان و بازیگران مطرح می‌س

«تام هوپر» فیلمی بر اساس تئاتر موزیکال «گربه‌ها» می‌سازد

«تام هوپر» فیلمی بر اساس تئاتر موزیکال «گربه ها» می سازد

عبارات مهم : جایزه

تام هوپر کارگردان برنده اسکار و سازنده فیلم «سخنرانی پادشاه» ساخت فیلم «گربه ها» را یک گام دیگر جلو برد و اعلام کرد آن را با حضور خوانندگان و بازیگران مطرح می سازد.

به گزارش مهر ، جنیفر هادسون خواننده و بازیگر، تیلور سوییفت خواننده، جیمز کوردن بازیگر و کمدین انگلیسی و ایان مک کلن بازیگر ۷۹ ساله بریتانیایی صورت هایی هستند که از آنها به عنوان بازیگران فیلم در دست تولید تام هوپر یاد شده است است.

این فیلم اقتباسی از نمایش موزیکال اندرو لوید وبر با عنوان «گربه ها» است.

کار فیلمبرداری «گربه ها» که جهت یونیورسال و به تهیه کنندگی «ورکینگ تایتل» ساخته می شود از نوامبر در بریتانیا شروع می شود.

فیلمنامه فیلم را لی هال بر مبنای نمایش موزیکال لوید نوشته و این نمایش خودش با اقتباس از کتاب شعر کودک تی اس الیوت ساخته شده است است.

هادسون که اسکار ۲۰۰۷ را جهت ایفای نقش در فیلم «دختران رویایی» دریافت کرد در این فیلم در نقش گریزابلا گربه ای بازی خواهد کرد که زمانی سرنوشت خوشی داشت و بعد دچار مشکل شد. هنوز روشن نیست که نقش چه شخصیتی به وسیله تیلور سوییفت، کوردن و مک کلن ایفا خواهد شد.

«گربه ها» از نمایش های مشهور موزیکال در تاریخ است که ۲۱ سال در وست اند لندن و ۱۸ سال در برادوی در حال اجرا بود. احتمال بدل شدن آن به فیلم از مدت ها مد نظر بود و دو سال پیش با پذیرش کارگردانی آن به وسیله تام هوپر این احتمال به یقین نزدیک تر شد.

اریک فلنر از «ورکینگ تایتل» و تیم بیوان سال ۲۰۱۲ با هم و به کارگردانی هوپر نسخه اقتباسی موزیکال «بینوایان» را ساخته بودند که با بازی هیو جکمن، راسل کرو، آن هاتاوی و آماندا سیفرید جلوی دوربین رفت و هم در باکس آفیس موفقیت زیادی کسب کرد و ۴۴۰ میلیون دلار در سراسر دنیا فروش کرد و هم نامزدی جایزه اسکار عالی ترین فیلم را کسب کرد و جایزه اسکار عالی ترین بازیگر مکمل زن را جهت بازی آن هاتاوی به منزل برد.

فیلم موزیکال «گربه ها» بر مبنای مجموعه شعر تی.اس.الیوت با عنوان «کتاب قدیمی اپوسوم از گربه های کاربردی» ساخته می شود که راجع به گروهی از گربه هاست.

هوپر جایزه عالی ترین کارگردان اسکار را جهت «سخنرانی پادشاه» در سال ۲۰۱۰ دریافت کرد.

«تام هوپر» فیلمی بر اساس تئاتر موزیکال «گربه‌ها» می‌سازد

واژه های کلیدی: جایزه | نمایش | بازیگر | بازیگران | برنده اسکار | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog